Originele stofzuigeronderdelen

3050 producten

Weergeven 2593 - 2616 van 3050 producten

Weergeven 2593 - 2616 van 3050 producten
Bekijk
Aspiradora para rendijas Electrolux 9001690099
filtro de salida de aire Electrolux 140003307026
Filtro interno para aspiradora Electrolux 4055420501
Ventosa suelo Electrolux 4060001247
Filtro Electrolux 140226328015
Filtro Electrolux 4055291415
Filtro de motor Electrolux 8087776012
Absorbedor de ruidos para motor para aspiradora de cilindro Electrolux 1181918028
Tapa de filtro aspirador Electrolux 4071397741
Filtro para aspirador Electrolux 1181374032
Filtro para aspiradora de mano Electrolux 4055408118
Filtro para aspirador Electrolux 4071398228
Filtro de salida de aire esponja foam Electrolux 4055483335
filtro de salida de aire Electrolux 4055483327
Filtro para FX9 Electrolux 140117409023
Soporte para filtro de aspiradora Electrolux 2198874014
Filtro interno para aspiradora Electrolux 4055247078
Filtro para aspirador de mano Electrolux 4055134953
Filtro de espuma Electrolux 140200270019
Filtro motor Electrolux 140166092019
Soporte de bolsa para aspirador Electrolux 1128232012
Filtro motor Electrolux 140045736018
Filtro motor Electrolux 4055398152
Filtro Electrolux 218771004
Electrolux

Filter Electrolux 218771004

Verkoopprijs18,71€
0 recensie
Beschikbaar

Originele stofzuigeronderdelen: gegarandeerde kwaliteitsstukken

Je stofzuiger in perfecte staat houden is eenvoudiger wanneer je beschikt over originele onderdelen van hoge kwaliteit. Bij Electrotodo vind je een ruime selectie vervangingsonderdelen die compatibel zijn met de belangrijkste merken op de markt: Dyson, Roomba, Rowenta, Bosch, Philips en nog veel meer. Of je nu een versleten onderdeel moet vervangen of gewoon preventief onderhoud wilt uitvoeren, wij hebben het exacte onderdeel voor jouw model.

Belangrijkste categorieën stofzuigeronderdelen

Onze catalogus is zo georganiseerd dat je snel vindt wat je nodig hebt. Dit zijn de meest gevraagde categorieën onderdelen:

Waarom kiezen voor originele onderdelen voor je stofzuiger?

Het gebruik van genuine onderdelen in plaats van generieke onderdelen garandeert perfecte compatibiliteit met jouw model, voorkomt secundaire schade aan de motor of elektronische componenten en verlengt aanzienlijk de levensduur van het apparaat. Repareren in plaats van vervangen is bovendien een duurzamere en economischere keuze op de lange termijn.

Vind het exacte onderdeel voor jouw model

Gebruik de zoekfunctie van onze winkel om onderdelen te vinden op modelnummer of referentie. Als je twijfelt over de compatibiliteit van een onderdeel, staat ons technische team klaar om je te helpen het juiste onderdeel te identificeren voordat je je bestelling plaatst.

Onlangs bekeken